Komisja do spraw medycyny szkolnej, działająca w Szczecińskiej Izbie Pielęgniarek i Położnych, ogłosiła konkurs plastyczno - literacki pt. „Praca pielęgniarki szkolnej widziana oczyma dziecka” dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Prace mogły być wykonane indywidualnie lub zespołowo.

Miło nam poinformować, że prace uczniów naszej szkoły były tak piękne, że wszystkie zostały wyróżnione i nagrodzone.

Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 26 kwietna 2024 r w siedzibie Szczecińskiej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Wystawa prac miała miejsce 11 maja 2024 r. w Teatrze Polskim w Szczecinie podczas uroczystego Dnia Pielęgniarki i Położnej oraz 26 maja 2024 r. w Parku Kasprowicza podczas „Biegu zaufania”, zorganizowanego przez Szczecińskie Porozumienie Zawodów Zaufania Publicznego Urzędu Miasta.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 6 czerwca 2024 r. w gabinecie Pana Dyrektora Szkoły Janusza Cymermana. Wyróżnionym i nagrodzonym uczniom wręczała je Pani Marii Matusiak Wiceprzewodnicząca Szczecińskiej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Wyróżnieni i nagrodzeni uczniowie:

1. Piątkowska Marcelina gr Biedronki

2. Piątkowski Ksawery kl. IV d

3. Hamot Alicja kl. IV e

4. Mikłasewicz Emilia kl. IV e

5. Jerszyńska Gabriela grupa Biedronki

6. Kozak Julia kl. II e

7. Piskor Łucja kl. Iv d

8. Łyczek Alicja kl. IV d

9. Haładyna Lena kl. IV e

W imieniu własnym oraz komisji do spraw medycyny szkolnej działającej w Szczecińskiej Izbie Pielęgniarek i Położnych, serdecznie dziękuję wszystkim wspaniałym uczestnikom konkursu.

Barbara Silecka