Godzina dostępności  rok szk. 2023 / 2024

L.p.

Nazwisko i imię

dzień

godzina

sala

1.

Adamczyk Monika

czwartek

14.30-15.30

25

2.

Antczak Małgorzata

środa

14.30-15.30

105

3.

Banaszak Aleksandra

wtorek

13.40-14.40

207

4.

Banaszewska Paulina

czwartek

12.30-13.30

3

5.

Bas Marta

piątek

7.45-8.45

105

6.

Bergiel Wioleta

poniedziałek

14.30-15.30

hala sportowa

7.

Bobkowicz Agnieszka

poniedziałek

16.00-17.00

100

8.

Bojar Jarosław

środa

14.30-15.30

 23 (Nałkowska)

9.

Borgorz Mariola

czwartek

14.30-15.30

124

10.

Brzezińska - de Ruiter Sylwia

czwartek

11.30-12.30

100

11.

Cembrowska Anna

poniedziałek - ostatni poniedziałek w miesiącu

15.25-16.25

7

12.

Ciżek Natalia

poniedziałek

11.00-12.00

3

13.

Cymerman Janusz

poniedziałek

14.30-15.30

113

14.

Czapiewska Katarzyna

poniedziałek

16.30-17.30

9

15.

Czerwiński Artur

czwartek

16.30-17.30

22

16.

Czerwonka Sylwia

środa

14.30-15.30

17

17.

Dąbrowska Urszula

poniedziałek

14.30-15.30

28

18.

Dembiec Kalina

poniedziałek

14.30-15.30 

 213

19.

Dobrowolska Joanna

czwartek

10.30-11.30

100

20.

Dołżonek Kamila

środa

11.30-12.30

3

21.

Dominiak Joanna

środa

15.30-16.30

119

22.

Drożdżewicz Katarzyna

czwartek

11.30-12.30

100

23.

Fiedorowicz Jowita

środa

14.30-15.30

34

24.

Gąsiorowicz Ewa

wtorek

16.30-17.30

9

25.

Gerlicka - Pawelska Joanna

środa

16.30-17.30

10

26.

Gierczak Monika

wtorek

11.30-12.30

3

27.

Gumna Emilia

czwartek

16.15-17.15

215

28.

Hajdukowicz Mariola

środa

14.30-15.30

26

29.

Hałasa Magdalena

wtorek

11.00-12.00

219

30.

Herka Beata

poniedziałek

15.30-16.30

37 (Nałkowskiej)

31.

Jakubowska Katarzyna

wtorek

14.30-15.30

2 (Nałkowskiej)

32.

Jasnowska Jadwiga

poniedziałek

13.40-14.40

hala

33.

Jeżewska Ewelina

czwartek

14.00-15.00

211/212

34.

Kachnic Dorota

środa

13.00-14.00

121

35.

Kaczemba Nicola

wtorek

9.35-10.35

106

36

Kalityńska-Rutkowska Ewa

czwartek

11.30-12.30

100

37.

Kałuża Izabela

poniedziałek

14.00-15.00

227

38.

Kapusta Aleksandra

środa

14.30-15.30

24

39.

Karpina Katarzyna

poniedziałek

15.00-16.00

224

40.

Karpina Marek

czwartek

13.35-14.35

113

41.

Karpowicz Agata

czwartek

14.30-15.30

12

42.

Karpowicz-Szymańska Agnieszka

poniedziałek - raz w miesiącu

15.25-16.25

22

43.

Kędzia-Ługowska Paulina

poniedziałek

15.00-16.00

118

44.

Knigawka Alicja

wtorek

14.30-15.30

7 (Nałkowskiej)

45.

Kołtek Lidia

poniedziałek

14.45-15.45

127

46.

Kopeć Magdalena

czwartek

7.45-8.45

205

47.

Kossek Agnieszka

środa 

17.00-17.30

119

48.

Krawcewicz Irena

wtorek

15.30-16.30

10

49.

Krygier-Gomoliszek Ewa

poniedziałek

13.30-14.30

106

50.

Lewczuk Ewa

środa

15.35-16.35

119

51.

Łukojć Bernadetta

poniedziałek

14.30-15.30

26

52.

Łykowska Joanna

środa

14.00-15.00

114

53.

Majcher Małgorzata

wtorek

11.00-11.30

219

54.

Maksymczak-Żyła Małgorzata

czwartek

16.00-17.00

232

55.

Marszałek Paulina

poniedziałek

14.30-15.30

56

56.

Matusiak Agnieszka

środa

14.30-15.30

30

57.

Michalska Katarzyna

wtorek

15.25-16.25

31

58.

Mościcka Paulina

czwartek

7.00-8.00

104

59.

Mróz-Berezowska Ewelina

czwartek

13.30-14.30

212

61.

Napierała Mine

poniedziałek

15.40-16.40

213

62.

Nuszkowska Iwona

poniedziałek

14.30-15.30

104

63.

Ondycz Adrianna

środa

16.00-17.00

100

64.

Ogielska Renata

środa

14.30-15.30

22

65.

Orłowski Radosław

czwartek

14.30-15.30

18

66.

Pawłowska Renata

wtorek

12.00-12.30

3

67.

Perowicz Paula

czwartek

14.00-15.00

19

68.

Pieprzyk Agnieszka

czwartek

11.30-12.30

100

69.

Piskorowska Joanna

czwartek

14.30-15.30

115

70.

Rudzka Iwona

wtorek

14.30-15.30

116

71.

Rudzka-Łata Monika

poniedziałek

15.30-16.30

216

72.

Rybeńska Iwona

czwartek

14.30-15.30

27

73.

Smoła Sylwia

poniedziałek

15.25-16.25

204

74.

Stachowiak Rafał

wtorek

12.30-13.30

14

75.

Stańczyk Monika

czwartek

14.30-15.30

238

76.

Strojek Agnieszka

poniedziałek

14.30-15.30

129

77.

Szadkowska Elwira

wtorek

15.35-16.35

22

78.

Szczukiewicz Waldemar

środa

15.25-16.25

119

79.

Toruń Anna

piątek

7.45-8.45

220

80.

Twardowska Patrycja

środa

10.45-11.45

205

81.

Ucińska Ewa

czwartek

15.25-16.25

206

82.

Uścinowicz Katarzyna

poniedziałek

11.30-12.30

czytelnia

83.

Wiśniewska Izabela

piątek

10.30-11.30

104

84.

Wiśniewska Magdalena

wtorek

12.30-13.30

3

85.

Włodarz Magdalena

poniedziałek

14.30-15.30

207

86.

Wojszwiłło Maria

środa

11.30-12.00

219

87.

Wojtaszak Matylda

czwartek

15.25-16.25

50

88.

Wojtkowski Robert

wtorek

14.30-15.30

Hala

89.

Zagórska Joanna

środa

16.00-16.30

100

90.

Zagórski Grzegorz

poniedziałek

14.30-15.30

hala

91.

Zagubień Ewa

środa

14.30-15.30

20

92.

Zajdecka Beata

czwartek

14.30-15.30

32

93.

Zajkowska Edyta

czwartek

15.30-16.30

22 (Nałkowskiej)

94.

Zdybicka Monika

środa

14.30-15.30

15

100.

Żłobicka Justyna

poniedziałek

15.30-16.30

111

101.

Żmuda Rafał

wtorek

15.25-16.25

23