SUKCESY SZKOLNE

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Szkolny Konkurs na Najpiękniejszy List do Św. Mikołaja w Języku Obcym

I miejsce


II miejsce


III miejsce

Pola Wrzesińska 4a

Oliwia Wilczewska 5a

Weronika Mądrzak 6e


Szkolny Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową z Życzeniami w Języku Angielskim

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Julia Mądrzak 6e

Tymon Luba 4c

Franciszek Kruk 4e

Julita Juszkiewicz 6

Szkolny Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową z Życzeniami w Języku Hiszpańskim

I miejsce
II miejsce
III miejsce

Maja Tarkowska 6c

Julita Juszkiewicz 6

Wiktor Substyk 4c

Szkolny Konkurs Muzyki Świątecznej

Laureaci w kategorii Grupa kameralna
I miejsce

 


II miejsce

Zespół "Gwiazda": Wiktor Szymański 6d, Wiktoria Szyk 6d, Karina Choryń 6d, Wiktoria Żeliszczak 5a, Agata Urbańska 5a, Iga Margol 5a, Maja Bednarz 4b

Duet: Klaudia Ostrowska i Agata Jakubiak 3f

Szkolny Konkurs Muzyki Świątecznej

Laureaci w kategorii Solista
I miejsce

 

II miejsce

Alicja Stasik 4c

Maja Masternak 4c

Konkurs plastyczny "W gabinecie lekarskim"

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

 

Aniela Pająk 1e

Maja Karwowska 1b

Antoni Szuter 1b

Ola Kozłowska 1d

Uliana Bokova 1b

Kaja Oleszkiewicz 1b

Viktor W. 1b

Konkurs recytatorski Kocham Polskę dla uczniów klas II i III

Laureaci:
w klasach II
I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie

w klasach III
I miejsce
II miejsce
III miejsce

Zofia Kurpiewska i Amelia Płaszczyk 2d

Michał Dolczewski i Lilianna Jędrzejczak 2e, Zofia Wawrowska 2b

Zofia Dziobkowska 2a

Hubert Wiktor 3b,

Przemysław Kula 3a

Emil Urbańczyk 3d,

Emilia Ławińska 3e

Konkurs świetlicy i TPD "Ozdoba świąteczna"

I miejsce


II miejsce


III miejsce

Kochanowski Franciszek 1c

Pająk Amelia 1e

Cukier Bartosz 2c

Kurpiewska Zofia 2d

Jastrzemska Natasza 1c

Snarski Mateusz 3f

Świetlicowy konkurs plastyczny pt. “Aniołek Bożonarodzeniowy”
 
 
 
I miejsce:
Kategoria przedszkole:
 
 
 
 
 
I miejsce:
Kategoria
klasy I – IV:
Empringham Gordon grupa Biedronki
 
Parusiński Hubert grupa Biedronki
 
 
 
 
 
 
Bokova Uliana 1b
Kamińśka Julia 1b
Karwowska Maja 1b
Pająk Amelia 1e
Czekojsa Kaja 2b
Wróblewska Hana 2b
Wojtaszek Oliwia 2a
Hałasa Alicja 2c
Pieprzyk Oliwia 3a

Konkurs matematyczny klas II i III Mistrz Matematyki

Klasy II
I miejsce
II miejsce
III miejsce

 

Klasy III
I miejsce
II miejsce
III miejsce

Miłosz Witorzęć 2b

Hanna Majsakowska 2b, Antoni Żelasko 2b, Nikodem Mrowicki 2d, Oliwia Bar 2e, Mikołaj Paszun 2b, Artur Sawermann 2b

Izabela Ciepłuch 3a, Hubert Wiktor 3b, 

Michalina Głowińska 3a

Yavheniia Yermolenko 3b

Artem Zhevnirenko 3c

WIELKANOCNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA 2024r.

 

I miejsce


II miejsce

III miejsce

 

Wiktoria Majewicz 1d

Soraja Nyz 1c, Zofia Kurpiewska 2d

Zuzanna Szurpicka 2b, Uliana Bokova 1b

 

Wyniki konkursu przyrodniczego klas I i II

Klasy I: I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

Klasy II: I miejsce

II miejsce

III miejsce

Oskar Herosimczyk 1c

Aleksandra Kozlowska 1d

Antek Kazmarek 1a, Stanisław Siwiński 1b

Lena Kozak 1c

Oliwier Jasiński 2a

 

Alicja Hałasa 2c, Liliana Jędrzejczak 2e

Nikodem Mrowicki 2d, 

Emilia Stebnicka 2a

 

 

Konkurs przyrodniczy "Przyjaciele przyrody" - dla klas  trzecich

I miejsce

II miejsce

Oliwier Rataj 3c, Hubert Wiktor 3b

Żenia Jermolenko 3b

Konkurs plastyczny: "Bezpieczne ferie zimowe"

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Pająk Aniela 1e

Wójtowicz Wiktor 1d, Wójtowicz Filip 2d

Żelasko Antoni 2b

 Konkurs plastyczny" Ziemia moim domem - chrońmy ją"

I miejsce

Wyróżnienie

Pająk Aniela 1e, Stebnicki Leon 1a

Kozłowska Aleksandra 1d, Zdunek Pola 1a

Konkurs "Piękno morskich głębin"

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Pająk Aniela 1e

Głowińska Michalina 3a

Bokova Uliana 1b

 

Konkurs "Każdy może kochać morze" III miejsce

Głowińska Michalina 3a

Pieprzyk Oliwia 3a

Szmajda Katarzyna 4b

Żeliszczak Wiktoria 5a

"Mistrz ortografii klas II"

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Zofia Wawrowska 2b

Ignacy Rembacz 2a

Emilia Stebnicka 2a

Konkurs plastyczny: "Jestem przyjacielem ziemi"

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Alicja Krupa 3f

Alan Kowalczyk 2c

Aniela Pająk 1e

Julia Kozak 2e, Lena Kozak 1c

Szkolny Konkurs Mitologiczny dla klas 5. "Starcie tytanów"

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Helena Wiktor 5b

Konrad Karwowski 5b

Patryk Lesiński 5b

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 6.

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Lena Wic 6d

Zuzanna Kurpiewska 6d

Amelia Chybowska 6c

Szkolny Konkurs Historyczny dla klas 6.

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Tymon Majchrowski kl. 6c

Ignacy Iwicki kl. 6b

Mateusz Guzik kl. 6b

Hubert Jóźwiak kl. 6d

Amelia Brączkowska kl. 6c

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Maciej Igła 8c

Maksymilian Zakrzewski 8c

Ksawery Wojtaszak 8c

Konkurs ortograficzny klas III

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Marcel Maciejewski kl. 3d
Mateusz Krzyżak kl. 3f
Rozalia Stoeck kl. 3a
     
     
     
     
     

SUKCESY POZASZKOLNE

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Ogólnopolski Konkurs na Plakat "MÓJ POMYSŁ NA ZDROWIE"

I miejsce
II miejsce
wyróżnienie

Hanna Ziółkowska kl. 8c
Laura Marciniak kl.8c
Gabriela Krzyżak kl.8c
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "WAŻNE DZIEWIĘĆ MIESIĘCY BEZ ALKOHOLU" I miejsce
II miejsce
Maja Mej kl. 7b
Weronika Mazurkiewicz kl. 7c
Miejski Konkurs Plastyczny "JAPONIA PO MOJEMU, CZYLI RÓŻNE OBLICZA KRAJU KWITNĄCEJ WIŚNI" wyróżnienie Weronika Mazurkiewicz kl. 7c
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ŻYCIE SŁOWEM I PĘDZLEM MALOWANE wyróżnienie Laura Marciniak kl. 8c
Wojewódzki Konkurs Na Piosenkę "ODA DO WOLNOŚCI" wyróżnienie

Maja Zaleska kl. 7e
Wiktoria Woźniak kl. 7e
Michalina Przybył kl. 7e

Międzynarodowy Test Kompetencji Cyfrowych "IT FITNESS TEST"

I miejsce
III miejsce

Jakub Stefaniak kl. 7a
Maja Zaleska kl. 7e

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "MULTITEST" wyróżnienie

Matylda Romek kl. 5e

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "DEUTSCHFREUN"

I miejsce w województwie
IV  miejsce w województwie

Ignacy Koch kl. 5b

Natalia Naściuk kl. 6b

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "MULTITEST"

XXIV miejsce w Polsce
XXI miejsce w Polsce
XIX miejsce w Polsce

Maja Bednarz kl. 4b
Ignacy Koch kl. 5b
Natasza Naściuk kl. 6b

Żeglarska Bombka

I miejsce
II miejsce

Emilia Mikłasewicz kl. 4e
Michalina Głowińska kl. 3a

Ogólnopolski konkurs w ramach kampanii "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ" PT. "MÓJ POMYSŁ NA ZDROWIE"

wyróżnienia

Gabriela Krzyżak, Wiktor Dworkiewicz, Patryk Winiarczyk kl. 5a, Maja Tarkowska kl. 6c, Hanna Pargulska kl. 6b, Daria Basiuk kl. 5d, Filip Kopysiewicz kl. 6e, Julia Popławska kl. 5a, Tymon Sarad kl.5c, Nadia Gutowska

Ogólnopolski Literacki Konkurs pod hasłem „Jestem z tych, co potrafią stworzyć– akrostych”

III miejsce

Wiktoria Woźniak kl. 7e

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS – sesja jesienna

laureat

Maciej Igła kl. 8c

Rejonowy konkurs kolęd i piosenek świątecznych „Drzetowskie kolędowanie”

III miejsce

Maja Zaleska kl. 7e,
Sebastian Nitka kl. 7a

Międzyszkolny Konkurs recytatorski w języku niemieckim

I miejsce

Julia Smyrd kl. 7b

Międzyszkolny Konkurs recytatorski w języku niemieckim

II miejsce

Maja Zaleska kl. 7e

Międzyszkolny Konkurs Humanistyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych „Wisława Szymborska - Lina Kostenko Wielkich Poetek spotkanie”

wyróżnienie

Maja Zaleska kl. 7e
Karina Osińska kl. 7a

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Pokój światu - szczęście dzieciom” organizowany w ramach XVII Ogólnopolskiego Festiwalu UNICEF

wyróżnienie

Wiktoria Woźniak kl. 7e

Konkurs języka angielskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

etap wojewódzki-finalista

Maciej Igła kl. 8c

Konkurs biologiczny organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

etap wojewódzki-finalista

Hanna Ziółkowska kl. 8c

Konkurs geograficzny organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

etap wojewódzki-finalista

Wojciech Michniewski kl. 7a

Konkurs matematyczny organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

etap wojewódzki-finalista

Ksawery Wojtaszak kl. 8c

Konkurs plastyczny TPD „Moja okładka dla kartek świątecznych”

I miejsce
II miejsce
III miejsce

Tomasz Stefańczyk kl. 3b
Joanna Targowska kl. 1b
Oliwia Pieprzyk kl. 3a

Ogólnopolski konkurs matematyczny "Alfik"

wyróżnienie

Ignacy Krzemień kl. 5c
Aleksandra Kozłowska kl. 1d
Nikodem Mrowicki kl. 2d

Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny"

bardzo dobry wynik

 

 

 

dobry wynik

Joanna Chudzińska kl. 4b
Alicja Stasik kl. 4c
Helena Wiktor kl. 5b
Artur Radwan kl. 5b
Iga Margol kl. 5a
Adela Kamińska kl. 5c

Wojciech Kadrow kl. 4a

Konkurs plastyczny "Mój projekt monety okolicznościowej" zorganizowany przez Muzeum Narodowe w Szczecinie I miejsce Emilia Mikłasewicz kl. 4e
Konkurs Wiedzy Morskiej organizowany przez Pałac Młodzieży w Szczecinie IV miejsce

Agata Urbańska kl. 5a

Lena Bezpalko kl. 5a

Wiktoria Żeliszczak kl. 5a

Eliza Żylak kl. 4e

Katarzyna Szmajda kl. 4b

Olimpus z matematyki sesja zimowa

tytuł laureata:

10 miejsce w Polsce

Ignacy Koch kl. 5b
Olimpus z geografii sesja zimowa

tytuł laureata:

7 miejsce w Polsce 

Filip Przeperski kl. 6e
Olimpus z biologii sesja zimowa

tytuł laureata:

5 miejsce w Polsce 

7 miejsce w Polsce

 

Ignacy Krzemień kl. 5c

Grzegorz Cichocki kl. 5a

II Wojewódzki Konkurs Literacki "OTWÓRZMY NASZE SERCA" pod HONOROWYM PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY  wyróżnienie Tomasz Rożek 7a
Olimpus z Języka Angielskiego sesja zimowa

laureat 6 miejsce w Polsce

laureat 8 miejsce w Polsce

laureat  8 miejsce w Polsce

 

 

Maja Bochajczyk 7a

Jakub Stefaniak 7a

Weronika Mazurkiewicz 7c

 

 

XXII Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej "Zdroje 2024" III miejsce Zespół "Ahoj Przygodo"
Konkurs matematyczny organizowany przez XIII LO  w Szczecinie tytuł finalisty

Ignacy Krzemień kl. 5c

Konrad Karwowski kl. 5b

Konkurs przyrodniczy organizowany przez XIII LO w Szczecinie

tytuł finalisty

Tymon Majchrowski kl. 6c

Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur

wynik bardzo dobry

wyróżnienia:

 

 

 

 

 

 

Ignacy Krzemień kl. 5c

Mikołaj Paszun kl. 2b

Hubert Wiktor kl. 3b

Igor Adamcewicz kl. 3a

Artem Zhevnirenko kl. 3c

Ignacy Koch kl. 5b

Aleksandra Tomaszewska kl. 6c

Ksawery Wojtaszak kl. 8c

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Forgt me not”

wyróżnienia: 

 

Hanna Ziółkowska 8c

Milena Mikłasewicz 8c

Alan Burghardt 7a

 

II Ogólnopolski Konkurs Kartka dla chemika

wyróżnienie

Tomasz Rożek 7a

II Wojewódzki Konkurs Literacki „Otwórzmy nasze serca”

wyróżnienie Tomasz Rożek 7a

Wojewódzki Konkurs na Plakat „Segreguję i sortuję, a co mogę odzyskuję”

1 miejsce

Wiktoria Wiśniewska 7a

Maja Mej 7b

Wojewódzki Konkurs „Kultura bez barier”- praca plastyczna, grafika/fotografia

1 miejsce

2 miejsce 

3 miejsce 

Agata Saługa 7a 

Laura Marciniak 8c

Wiktoria Wiśniewska 7A

Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Fotograficzny „Miejsca Pamięci o Sybirakach”

1 miejsce

2 miejsce

Julia Smyrd 7b

Maja Mej 7B 

Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Fotograficzny „Miejsca Pamięci o Sybirakach” wyróżnienia:

Nika Kukhar 7B

Wojciech Michniewski 7A

Tomasz Rożek 7A

XVII Wojewódzki Konkurs „Szczecin i region w słowie i obrazie”

praca plastyczna

laureat

 

Wiktoria Wiśniewska 7A

XVII Wojewódzki Konkurs „Szczecin i region w słowie i obrazie”

fotografia

laureat

Alan Burghardt 7A

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kolorowe okno na moje miasto – zabytki sakralne – witraż”

wyróżnienie

Maja Mej 7B

Wojewódzki Konkurs „Kultura bez barier” - teledysk

1 miejsce

Maja Zaleska 7e

Wiktoria Woźniak 7e

XIV Szczeciński Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych

finaliści

Maciej Igła 8c

Wojciech Michniewski 7a

XV Zachodniopomorski Konkurs „SUDOKU – cyfry muszą pozostać samotne”

1 miejsce

Ksawery Wojtaszak 8c

XIV Szczeciński Konkurs historyczny organizowany przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej i II LO

finaliści:

Wojciech Michniewski 7a

Maciej Igła 8c

Stanisław Skobiej 8c 

I Szczeciński Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie organizowany przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej i II LO

finalista Cyprian Kloska 8c

etap miejski Małego Konkursu Recytatorskiego

laureat Karina Osińska 7a

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje zdrowie, moje prawo”

I miejsce Blanka Stachowska 7a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Ilustracja do wybranej przygody o Harrym Potterze

I miejsce

wyróżnienie

Julia Smyrd 7b

Alan Burghardt 7a

Nika Kuhar 7b

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Czesława Miłosza realizowany w ramach ogólnopolskiego projektu Miłosz w Szkole

II miejsce

Maja Zaleska 7e

Międzyszkolny Konkurs czytania ze zrozumieniem „Ósmoklasista na piątkę”

III miejsce

Ksawery Wojtaszak 8c

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Postać Literacka w konwencji komiksu japońskiego – Wielcy Polacy

II miejsce

III miejsce

wyróżnienia:

 

Sofija Makarenko 7d

Weronika Mazurkiewicz 7c

Róża Sakowska 7a, Sophia Ziarnko 7a, 

Anna Shapovalova 7d

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Czesława Miłosza

wyróżnienie

Julia Smyrd 7b

Międzyszkolny Festiwal Duetów On i Ona, Ona i On oraz solistów

I miejsce

Maja Zaleska 7e

Sebastian Nitka 7a

Międzyszkolny konkurs „Pokaż swój talent”

I miejsce

II miejsce

Wiktoria Woźniak 7e

Maja Zaleska 7e

XXII Konkurs Piosenki Żeglarskiej i szantowej Zdroje 2024

wyróżnienie

Maja Zaleska 7e

Sebastian Nitka 7a

 

 

 

SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce - 1000m bieg 

I miejsce -  2000m bieg

I miejsce - 110m przez płotki

II miejsce - 1000m bieg

II miejsce - 80m przez płotki

II miejsce - pchnięcie kulą

III miejsce - 100m bieg

III miejsce - skok w dal

III miejsce - pchnięcie kulą

III miejsce - skok wzwyż

III miejsce - 80m przez płotki

III miejsce - 1000m bieg 

 

Anzhelina Nazarenko 8a

Tomasz Bobola 8c

Vitaliy Lobodin 8a

Krystian Pietrasik 8c

Karyna Sorokova 8a

Julia Warnawska 8b

Erwin Czyżewski 8c

Erwin Czyżewski 8c

Mateusz Penconek 8c

Jakub Karczewski 8b

Maja Pawlak 7e

Nikola Salamon 8b

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Liga Biegowa

I miejsce - 600m bieg

I miejsce - 1000m bieg

II miejsce - 600m bieg

II miejsce - 1000m bieg

III miejsce - 100m bieg

III miejsce - 100m bieg

III miejsce - 300m bieg

Anzhelina Nazarenko 8a

Tomasz Bobola 8c

Wiktoria Woźniak 7e

Mateusz Penconek 8c

Julia Stryjewska 8c

Erwin Czyżewski 8c

Wojciech Michniewski 7a

Dzień sportu szkolnego

Król strzelców  

Bramkarz turnieju

Obrońca turnieju

Pomocnik turnieju

Napastnik turnieju

Rzuty karne

Celność

Vitali Lobodin 8a

Maciej Igła 8c

Aleks Kubowicz 8c

Jakub Karczewski 8b

Tomasz Bobola 8c

Kulik Maciej 7c

Wiktor Jakubczyk 7e

 

 

 

DZIEWCZĘTA

Rozgrywki szkolne w piłce koszykowej  klasy 5

1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
4 miejsce
5 miejsce

kl. 5a
kl.5d
kl.5e
kl.5b
kl.5c

Rozgrywki szkolne w piłce koszykowej  klasy 6

1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
4 miejsce
5 miejsce

kl.6c
kl.6a
kl.6b
kl.6d
kl.6e

     
     
     
     

CHŁOPCY

Rozgrywki szkolne w piłce koszykowej  klasy 5

1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
4 miejsce
5 miejsce

5c
5b
5e
5a
5d

Rozgrywki szkolne w piłce koszykowej  klasy 6

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

5 miejsce

kl. 6e

kl. 6c

kl. 6a

kl. 6b

kl. 6d

Mistrzostwa Szczecina w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców kl.7-8:

2 miejsce drużyna w składzie:

Shcherbyna Ivan, Bukaczewski Damian, Bobola Tomasz, Penconek Mateusz, Czyżewski Erwin, Tsaturian Rustam, Pietrasik Krystian, Luzhynskyi Nazar, Żurek Maciej.

Mikołajkowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej Chłopców Kl. 7-8

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

8c

8a

8b