Plakat, dzień Króla i Królowej

We wtorek 6 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się niezwykła imprezka- DZIEN KRÓLA I KRÓLOWEJ. Wydarzenie to na długo zostanie w pamięci uczniów, którzy mieli okazję poczuć się jak monarchowie Głowna atrakcja dnia to ceremonia przejścia po czerwonym dywanie, która odbyła się na głównym holu szkoły przystrojonym w królewskim stylu. Każdy z uczniów, zarówno król i królowa mogli przejść po dywanie, czując się jak na królewskim dworze. Po uroczystym wejściu, wszyscy chętni uczniowie mieli możliwość zasiąść na specjalnie przygotowanym tronie, który stanowił centralny punkt dekoracji. Nie zabrakło zdjęć. Na tle królewskiego tronu, w towarzystwie pięknych dekoracji, uczniowie pozowali do pamiątkowych zdjęć.

Kolejną atrakcją była możliwość wykonania własnej królewskiej biżuterii. Pod okiem nauczycieli uczniowie tworzyli wyjątkowe bransoletki i naszyjniki. Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a dzieci mogły rozwijać swoje zdolności manualne i kreatywne.

Podczas Dnia Króla i Królowej odbył się także konkurs na najpiękniejszą koronę. Uczniowie wcześniej przygotowali swoje dzieła korzystając z różnych materiałów. Jury składające się z nauczycieli i uczniów miało trudne zadanie, wybierając najpiękniejsze korony. Ostatecznie nagrodzono trzy najbardziej imponujące projekty i wyłoniono wiele wyróżnień, a zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

I miejsce zajął – Natan Kaluza 2a

II miejsce przypadło – Wiktorii Dyrdał 1c

III miejsce zdobyła – Aniela Pająk 1e

Dzień Króla i Królowej był nie tylko wspaniałą zabawą, ale również okazją do integracji uczniów oraz rozwijania ich kreatywności. To wydarzenie zostanie w pamięci wszystkich uczestników, a zdjęcia będą im przypominały o tym dniu.

Organizatorzy:
Katarzyna Drożdżewicz