plakat, dzień dziecka
Dnia 29 maja 2024r odbył się w naszej szkole niezwykły dzień, szkolne obchody Dnia Dziecka. Samorząd Uczniowski zorganizował konkurencje dla uczniów na holu głównym szkoły. Zadaniem uczniów było wziąć udział w 5 konkurencjach (slalom z woreczkiem na głowie, hula-hop, skakanka, slalom z piłką oraz odbijanie piłeczką do ping-ponga). Uczniowie klasy 6a aktywnie sędziowali i przyznawali pieczątki za ukończenie zadania. Kto zebrał 5 pieczątek mógł otrzymać słodkie co nieco. W dodatku na holu głównym widniały zdjęcia nauczycieli z dzieciństwa. Zadaniem uczniów było rozpoznanie swojego przedmiotowca / wychowawcę. Najciekawszą okazała się jednak tematyka dnia- dzień bez plecaka. Wyobraźnia nie miała tu końca. Uczniowie zamiast plecaków przynosili garnki, wózki, koszyki sklepowe, chlebaki, kartony i wiele innych atrybutów służących do transportu przyborów szkolnych. Zwycięzcami w tym zadaniu okazały się następujące osoby:
Iga Margol (klasa 5a), Filip Przeperski (klasa 6e) oraz Natalia Szulborska (klasa 4a). Wymienione osoby w poniedziałek otrzymają nagrodę.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania oraz otwartości naszych uczniów:)
Z okazji Dnia Dziecka składamy najserdeczniejsze życzenia! Życzymy spełnienia najskrytszych marzeń !:)