Plakat, 37 poty
W środowy poranek, 29 maja 2024 roku Szkoła Podstawowa Nr 37 w Szczecinie stała się areną pełną emocji i sportowej rywalizacji. W szkolnej auli odbyły się długo oczekiwane zawody sportowe dla uczniów klas 1-3. Wydarzenie zgromadziło licznych uczniów i nauczycieli. Uczniowie brali udział w różnych konkurencjach, które były dostosowane do ich wieku i umiejętności. Zawody przebiegły w atmosferze radości i wspaniałej zabawy. Uczniowie wykazali się wielkim duchem walki i wytrwałości.
W takich wydarzeniach najważniejsza jest dobra zabawa i radość z ruchu. Wszyscy uczestnicy zasługiwali na pochwały za swoje zaangażowanie i wysiłek.
Zawody „37 Poty” 2024 były niewątpliwie udane. Młodzi uczestnicy dali z siebie wszystko, a ich uśmiechy i zadowolenie były najlepszym dowodem na to, jak ważne są takie wydarzenia w życiu szkoły. Pokazało także, jak ważne jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji wśród najmłodszych uczniów. Dzieci pełne radości wracały do domu, już marząc o kolejnych zawodach w przyszłym roku.

   

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com