Przedszkolaki na boisku szkolnym
5 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Na boisku szkolnym dzieci z naszego przedszkola powitały rodziców piosenką specjalnie dedykowaną dla nich. Grupa dzieci, uczęszczająca na Rytmix zaprezentowała swoje umiejętności przed zebraną publicznością. Po przywitaniu dzieci wraz z rodzicami rozeszły się do poszczególnych stacji, które dostosowane były do grup wiekowych i rozstawione na boiskach. Pierwsze trzy dotyczyły zadań logicznych i sensorycznych, a pozostałe konkurencje były sportowe. Za wykonane zadania dzieci otrzymywały pieczątki, a za uzbierany komplet otrzymywały nagrody niespodzianki od wychowawców. Po ukończeniu zadań dzieci wraz z najbliższymi szły na hol w celu odnalezienia przez rodzica lub osobę bliską rysunku rodziny narysowanej przez dziecko. Na festynie nie zabrakło także wybornych wypieków, które przygotowali rodzice, za co ogromnie im dziękujemy. Frekwencja gości była bardzo wysoka, pogoda dopisała. Rodzice i osoby bliskie przybyli na to wydarzenie punktualnie i z tego co słyszałyśmy bawili się świetnie.

Opracowały: K. Czapiewska i M. Gierczak