Kiedy w kalendarzu zbliża się data 6 grudnia, dzieci z wielką radością i nadzieją oczekują spotkania ze Świętym Mikołajem. Nasze świetliczaki tego dnia również liczyły na wizytę Świętego Mikołaja. Mikołaj osobiście nie przyszedł…… pozostawił jednak coś dla dzieci. Ogromnym zaskoczeniem dla uczniów był znaleziony na podłodze list zaadresowany do nich z instrukcją, gdzie po śladach mają szukać prezentów. Po przeczytaniu wiadomości ślady prowadziły do nowych zabawek, były to: kuchenka i sklepik drewniany z całym wyposażeniem oraz gry planszowe, puzzle i pomoc plastyczne. Podczas mikołajek dzieci obejrzały także film edukacyjny o Św. Mikołaju, otrzymały słodki upominek. To był wesoły i magiczny dzień.

Dziękujemy Święty Mikołaju!!! :)

wychowawcy świetlicy:

Ewa Kalityńska – Rutkowska