W środę 29.05.2024r, z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole, odbyły się zawody  sportowe dla klas IV-VI. W imprezie tej  wzięły udział wszystkie klasy, prezentując podczas rywalizacji ogromne zaangażowanie i wolę walki o zwycięstwo. Do zmagań sportowych uczniów poszczególnych zespołów  dołączyli też ich wychowawcy , którzy mocno dopingowali swoich podopiecznych.

Zgodnie z harmonogramem klasy czwarte brały udział w turnieju „Dwóch ogni usportowionych”. Niepokonaną w zawodach  okazała się klasa IV C , drugie miejsce zajęła  klasa 4A,  trzecie- klasa 4D, czwarte- klasa 4E i piąte-  klasa 4B.

W rywalizacji klas piątych, uczniowie brali udział w „Wyścigach rzędów na wesoło”. Mimo rozegrania czterech różnych konkurencji, na finiszu z pierwszego miejsca cieszyły się dwie klasy: 5C i 5E, które miały taką samą liczbę zdobytych punktów. Trzecie miejsce wywalczyła klasa 5A, czwarte- klasa 5D i piąte- klasa 5B.

Klasy szóste rywalizowały w takiej samej formule jak klasy piąte ( wyścigi rzędów ). Na pierwszym miejscu uplasowała się  klasa 6A. Pozostałe miejsca kolejno wywalczyły klasy 6B, 6C, 6D i 6E.

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

Po rozegraniu wszystkich konkurencji wszystkie klasy otrzymały z rąk dyrekcji medale, słodycze oraz drobne upominki, które ufundowała Rada Rodziców przy SP37.

Zawody zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.