Jak co roku 25 listopada świetliczaki obchodzą jedno ze swoich ulubionych dni, czyli Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie mieli okazję do przyniesienia swojego ulubionego misia do świetlicy. W tym roku po przypomnieniu historii tego święta dzieci wykonały szereg prac plastycznych, od portretów misiów na papierowych talerzykach czy z kółek do orgiami po misie z filcu. Uczniowie brali udział konkursie wiedzy o sławnych misiach oraz wysłuchali wierszy o tych sympatycznych bohaterach swojego dzieciństwa i poznali postać misia w kulturze, funkcjonującą zarówno w literaturze, jak i w filmie. Uczniowie mieli okazję obejrzeć filmik edukacyjny pokazujący jak powstaje pluszowy miś. Miło było popatrzeć, jak dzieci przytulają przyniesione z domu ukochane maskotki.

Poniżej zdjęcia z zajęć i z misiowej fotobudki świetlicowej

Wychowawcy świetlicy: Agnieszka Bobkowicz, Agnieszka Pieprzyk, Adrianna Ondycz