27 listopada w świetlicy 202 obchodziliśmy uroczyście „Dzień Wróżb”. W naszej świetlicy dzieci wyruszyły w świat magii i czarów. Środowy ranek wypełniony został licznymi konkursami, zawodami oraz tradycyjnymi wróżbami andrzejkowymi. Na początku spotkania dzieci zapoznały się z tradycjami andrzejkowymi. Tego dnia mogły dowiedzieć się jaki zawód będą wykonywać. Dzieci mogły powróżyć sobie też z serduszek, aby dowiedzieć się jak będzie miał/a na imię ich ukochana osoba. Nie zabrakło też wędrowania butów przez całą salę. Odczytane również zostały horoskopy z dat narodzin dzieci, po to by poznać ulubiony kolor. Aby spełniły się nasze andrzejkowe wróżby, każdy z uczestników musiał wrzucić grosik do miski z wodą. Po wróżbach przyszedł czas na tańce przeplatane różnymi konkursami. Widząc radość i uśmiechy na twarzach dzieci, myślimy, że andrzejki podobały im się.

Nauczyciele świetlicy: Agnieszka Bobkowicz, Agnieszka Pieprzyk