Dni Języków Obcych w Naszej Szkole!
W dniach 27.05.,06.-07.06. 2024 roku odbyły się Dni Języków Obcych w klasach 7 i 8. Było to wydarzenie pełne emocji i nauki, które miało na celu zachęcenie uczniów do poznawania nowych języków oraz kultur.

Pierwszy dzień
W pierwszym dniu uczniowie mieli za zadanie stworzyć plakaty pod tytułem Dlaczego warto uczyć się języków obcych. Kreatywność i zaangażowanie młodzieży były imponujące. Ostateczne wyniki były następujące:

I miejsce: klasa 8b
II miejsce: klasa 8c
III miejsce: klasa 7b
Nagrodą dla zwycięzców były słodycze dla całych klas, co dodatkowo zmotywowało uczniów do udziału.

Drugi dzień
Drugi dzień był równie emocjonujący, ponieważ odbyły się pierwsze mistrzostwa łamańców językowych. Dwuosobowe zespoły z każdej klasy rywalizowały w łamańcach w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Wyniki rywalizacji były następujące:

I miejsce: klasa 7e
II miejsce: klasa 7a
III miejsce: klasa 8c

Trzeci dzień
Trzeci dzień zakończył się spektaklem w języku niemieckim pt. Czerwony Kapturek. Uczniowie pokazali swoje umiejętności aktorskie i językowe, co spotkało się z dużym uznaniem. Po przedstawieniu odbył się Quiz o krajach: Niemczech, Anglii i Hiszpanii, który był świetną okazją do poszerzenia wiedzy o kulturze i historii tych państw.

Dni Języków Obcych w Szkole Nr 37 były niezapomnianym doświadczeniem, które z pewnością pozostanie w pamięci uczniów na długo.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę!