Nabór do świetlicy szkolnej na rok 2023/2024 rozpoczynamy 01.06.2023 - 19.06.2023 r.

Lista uczniów przyjętych do świetlicy na rok szkolny 2023/2024 zostanie opublikowana w holu głównym szkoły 20.06.2023r. ok godziny 12.

Wnioski należy pobrać ze strony internetowej szkoły (Nasza szkoła/świetlica/dokumenty do pobrania) - Karta zgłoszenia do świetlicy oraz Zaświadczenie o zatrudnieniu

Karta zgłoszenia do świetlicy   Zaświadczenie o zatrudnieniu

ZAPISUJĄC DZIECKO DO ŚWIETLICY RODZIC POWINIEN:

WYMAGANE DOKUMENTY

UWAGA !!! PRZYJMUJEMY TYLKO KOMPLET DOKUMENTÓW

Wypełnione, kompletne wnioski należy wrzucić do pudełka znajdującego się przy wejściu do szkoły, przy portierni w wyznaczonym terminie.

Dane zawarte w „Karcie zgłoszenia dziecka do świetlicy” będą weryfikowane. Brak podpisów rodziców, brak danych dotyczących zatrudnienia będzie skutkowało odmową przyjęcia dziecka do świetlicy.

Od 4 września będzie można dalej zapisywać dzieci do świetlicy, jednak dziecko będzie mogło uczęszczać do świetlicy w terminie 3 dni od złożenia wniosku, dlatego zachęcamy do zapisania dzieci już teraz.