Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim Konkursie Literackim dla Dzieci Moja świetlica – miejsce, w którym czuję się…”

Uczestnicy konkursu:

Konkurs skierowany do dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej uczęszczających do szkolnej świetlicy.

Praca konkursowa:

Zadaniem dziecka jest samodzielne napisanie wiersza lub opowiadania, którego głównym tematem będzie świetlica, do której uczęszcza. W utworze powinny być opisane również emocje, których doświadcza dziecko w tym miejscu.

Objętość pracy konkursowej – to maksymalnie 2000 znaków. Tekst może być drukowany lub napisany własnoręcznie. Jeden uczestnik może dostarczyć na konkurs tylko jedną pracę.

Prace konkursowe można przesyłać do dnia 19.03.2024r. w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie tradycyjnej przynosimy do świetlicy 202.

W konkursie przewidziane zostały nagrody główne przyznane równolegle w kategorii klas 1, 2 oraz 3. A także wyróżnienia.

Organizator konkursu

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Pruszkowie