Turniej Quidditcha, dzieci na holu szkoły

W piątek nasza szkoła zamieniłą się w Hogwart! Trzy doświadczone czarownice- Martell, Nicolett i Izabell, przy wykorzystaniu tiary przdziału, podzieliły dzielnych adeptów Szkoły Magii na 4 znamienite domy: Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff. Uczniowie z zapałem stawiali czoła kolejnym zadaniom, zagadkom, rebusom, które miały miejsce w różnych, tajemniczych miejscach naszej szkoły. Podchody nie sprawiały młodym czarodziejom najmniejszych problemów! Po drodze spotkali się z Harmioną, prof. Dumbledorem, Lupinem- w wersji Wilkołaka(!) oraz prof. Snap`em! Finiszem naszej zabawy było zejście do podziemi pieczary bazyliszka i wykonanie tam eliksiru! Dzięki patronusom i różdżkom wszyscy dostąpili zaszczytu dyplomowania na Ekspertów w Zawodach Quidditcha!

Organizatorzy:
Marta Bas