Dnia 14 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt., Wiosenny ogród w szkle’’. W konkursie wzięli udział chętni uczniowie z klasy I-III, którzy wspólnie ze swoimi rodzicami stworzyli kreatywne kompozycje wielkanocno- wiosenne. Wszystkie prace wyróżniały się niezwykłą pomysłowością, barwnością oraz starannością.
I miejsce
Mateusz Śmieciński kl. 1e
Aleksandra Kozłowska 2d
Oliwia Kleczaj 2a
II miejsce
Kseniya Shkurko 2e
Stanisław Siwiński 2b
Jakub Daszkiewicz 1a
III miejsce
Aniela Pająk 2e
Nadia Banasiak
Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę za twórczo wykonaną pracę. Wszystkim uczestnikom gratuluję talentu i zaangażowania, a laureatom składam szczególne wyrazy uznania!
Dziękuję także rodzicom za wsparcie i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.








