Dnia 14 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt., Wiosenny ogród w szkle’’. W konkursie wzięli udział chętni uczniowie z klasy I-III, którzy wspólnie ze swoimi rodzicami stworzyli kreatywne kompozycje wielkanocno- wiosenne. Wszystkie prace wyróżniały się niezwykłą pomysłowością, barwnością oraz starannością.

 I miejsce

Mateusz Śmieciński kl. 1e

Aleksandra Kozłowska 2d

Oliwia Kleczaj 2a

II miejsce

Kseniya Shkurko 2e

Stanisław Siwiński 2b

Jakub Daszkiewicz 1a

III miejsce

Aniela Pająk 2e

Nadia Banasiak

Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę za twórczo wykonaną pracę. Wszystkim uczestnikom gratuluję talentu i zaangażowania, a laureatom składam szczególne wyrazy uznania!

Dziękuję także rodzicom za wsparcie i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.