27 stycznia świetlica zaprosiła wszystkie dzieci z klas 1-3 na godzinny seans filmowy – bajanie na ścianie. W spotkaniu pełnym bajkowych opowieści i magicznej atmosfery dzieci mogły oderwać się od rzeczywistości i zatopić w świecie baśni. Na ekranie, czyli raczej na ścianie, pojawiły się najpiękniejsze baśnie i bajki z całego świata, projektowane z użyciem starych klisz filmowych. Projektor do bajek to wyjątkowe urządzenie, które daje możliwość przeniesienia dzieci w magiczny świat opowieści i kolorowych obrazów. Działa na zasadzie wyświetlania slajdów na ścianie i stanowi alternatywę dla telewizji i tabletów. Wieczorynka z diaskopu rozpoczęła się punktualnie o 17:00, a bilety wstępu były darmowe dla wszystkich uczniów wraz z popcornem, który mógł być spożywany podczas seansu.
Joanna Zagórska
Ewa Kalityńska-Rutkowska
Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com








