Konkurs plastyczny "Kubuś Puchatek i Przyjaciele ze Stumilowego Lasu" odbył się z okazji Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka, który jest obchodzony na całym świecie w dniu 18 stycznia.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci poprzez popularyzację książki Alana A. Milne, rozwijanie wyobraźni, kreatywności i wrażliwości estetycznej oraz promocja talentów i wspieranie twórczych postaw uczniów.
Tematem konkursu było wykonanie pracy plastycznej/ technicznej, przedstawiającej postać wybranego bohatera książki „Kubuś Puchatek”. Zgromadziliśmy imponującą liczbę przepięknych wytworów! Każdy z Uczniów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Jury wyłoniło spośród 44 prac cztery tak wyjątkowe, iż otrzymały miano MISTRZOWSKICH :)
Tematem konkursu było wykonanie pracy plastycznej/ technicznej, przedstawiającej postać wybranego bohatera książki „Kubuś Puchatek”. Zgromadziliśmy imponującą liczbę przepięknych wytworów! Każdy z Uczniów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Jury wyłoniło spośród 44 prac cztery tak wyjątkowe, iż otrzymały miano MISTRZOWSKICH :)
Ich autorami są:
Maja Skotnicka kl. 4c
Lena Pikuła kl. 4d
Natan Kałuża kl. 3a
Zosia Kurpiewska kl. 3d
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy pomysłowości i zapału WSZYSTKIM Uczniom!
Organizatorzy:
Izabela Kałuża i Iwona Nuszkowska
Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com








