Nabór do świetlicy szkolnej na rok 2025/2026 odbędzie się w terminie: 03.06.2025 - 17.06.2025r.
Lista uczniów przyjętych do świetlicy na rok szkolny 2025/2026 zostanie opublikowana w holu głównym szkoły 23.06.2025r. ok godziny 12.
Wnioski należy pobrać ze strony internetowej szkoły (Nasza szkoła/świetlica/dokumenty do pobrania) - Karta zgłoszenia do świetlicy oraz Zaświadczenie o zatrudnieniu
ZAPISUJĄC DZIECKO DO ŚWIETLICY RODZIC POWINIEN:
-
ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM ŚWIETLICY
WYMAGANE DOKUMENTY
-
KARTA ZGŁOSZENIA (prosimy wpisać wymagane dane: data urodzenia, telefony rodziców, proszę o wpisanie klasy ucznia w roku szkolnym 2025/2026)
-
ZAŚWIADCZENIE O ZATRUDNIENIU OBOJGA RODZICÓW
UWAGA !!! - PRZYJMUJEMY TYLKO KOMPLET DOKUMENTÓW
Wypełnione, kompletne wnioski należy dostarczyć do sekretariatu szkoły wyznaczonym terminie.
Dane zawarte w „Karcie zgłoszenia dziecka do świetlicy” będą weryfikowane.
Brak podpisów rodziców, brak danych dotyczących zatrudnienia będzie skutkowało odmową przyjęcia dziecka do świetlicy.
Od 1 września będzie można dalej zapisywać dzieci do świetlicy, jednak dziecko będzie mogło uczęszczać do świetlicy w terminie 3 dni od złożenia wniosku, dlatego zachęcamy do zapisania dzieci już teraz.








