Dziś podczas przerwy o 11.30 szkolne korytarze zamieniły się w teren wielkiego polowania na... pisanki! Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę, która porwała tłumy uczniów – każdy chciał znaleźć jak najwięcej kolorowych jajek i zgarnąć dyplom wielkiego tropiciela zaginionych pisanek oraz słodką nagrodę w postaci czekoladowego zajączka.
Pisanki pojawiły się w zakamarkach szkoły: pod ławkami, na parapetach, a podobno nawet w butach konserwatora! O 11.45 łowcy pisanek z dumą stawili się w holu głównym, prezentując swoje znaleziska.
Było zabawnie, kolorowo i oczywiście – słodko. Czekamy na kolejną akcję Samorządu... Może tym razem będą to poszukiwania zaginionych w szatni rzeczy?
Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com








