16 KWIETNIA 2025 roku w naszej szkole odbył się „KONKURS PIĘKNEGO I POPRAWNEGO PISANIA” dla klas II.
Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności pięknego i poprawnego pisania przede wszystkim pod względem ortograficznym wśród uczniów klas II. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy chętni uczniowie z klas II.
Komisja, która składała się z nauczycieli, oceniała prace pod względem poprawności oraz estetyki pisma. Po burzliwych obradach, komisja wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymają dyplomy i ciekawe nagrody. Wszyscy uczestnicy zostali pochwaleni za zaangażowanie i wkład w rozwój swoich umiejętności pisarskich.
I miejsce ex aequo:
Oliwia Kleczaj kl.2a i Zuzia Adameczek kl.2b
II miejsce
Maja Karwowska kl.2b
III miejsce
Julia Kamińska kl.2b
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział.
Organizatorzy:
Iwona Nuszkowska i Magdalena Włodarz








