Z okazji Dnia Ziemi odbył się konkurs plastyczny "Jestem przyjacielem Ziemi", skierowany do uczniów klas I-III. Jego głównym założeniem było rozbudzanie wrażliwości ekologicznej uczniów oraz kształtowanie poczucia harmonii ze środowiskiem i cała przyrodą.
Dziękujemy za przygotowanie pięknych i pomysłowych prac.
Wyniki konkursu prezentują się następująco:
I miejsce: Emilia Kuźmicka, 1d
II miejsce: Hubert Parusiński, 1c
III miejsce: Jakub Dobrowolski, 1d
wyróżnienie otrzymali: Jakub Daszkiewicz(1a), Pola Zdunek (2a), Nadia Banasiak (2d)
Gratulujemy!








