Z okazji Dnia Ziemi odbył się konkurs plastyczny "Jestem przyjacielem Ziemi", skierowany do uczniów klas I-III. Jego głównym założeniem było  rozbudzanie wrażliwości ekologicznej uczniów oraz kształtowanie poczucia harmonii ze środowiskiem i cała przyrodą.

Dziękujemy za przygotowanie pięknych i pomysłowych prac.  

Wyniki konkursu prezentują się następująco:  

I miejsce: Emilia Kuźmicka, 1d  

II miejsce: Hubert Parusiński, 1c  

III miejsce: Jakub Dobrowolski, 1d  

wyróżnienie otrzymali: Jakub Daszkiewicz(1a), Pola Zdunek (2a), Nadia Banasiak (2d)  

Gratulujemy!