Ktoś powiedział, że jesień jest smutna, że ma kolor szarego płótna... Nasza pani  wicedyrektor odpowiedziała - Dla mnie jesień to pora wesoła. Kolorowa i radosna jak szkoła!! Za zgodą pana dyrektora do szkoły wpadły kolory! Pięć kolorowych dni za nami. Było bardzo wesoło.  Bawiliśmy się kolorowo!  Ania zapomniała, że w poniedziałek na czerwono to szybko wycięła czerwone serduszko i przykleiła do bluzki. Chłopcy mylili kolor beżowy z szarym. Każdy radził sobie jak umiał. Kacper miał beżową bluzkę od siostry, a Marysia sweter mamy, Amelia jedną żółtą skarpetkę, a Tomek szal swojej pani. Fabian zapomniał o zadaniu domowym, ale o zielonym ubraniu pamiętał. Było dużo śmiechu. To był bardzo udany, kolorowy tydzień!!  Która klasa była najbardziej kolorowa możecie sprawdzić w holu szkoły na tablicy „Kolorowy Tydzień”.
Pamiętajcie!! Od poniedziałku nosimy mundurki:)

Iwona Rybeńska