W środę 25 października obchodziliśmy w szkole Dzień Kundelka. Data nie jest przypadkowa – wszak to Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt. Psy nierasowe stanowią znakomitą większość wszystkich czworonogów na świecie. W ramach obchodów Dnia Kundelka przygotowaliśmy stoisko, na którym można było składać karmę i otrzymać kolorowankę za dar serca, dla zwierząt w schroniskach. Dziękujemy na odpowiedz na nasza apel, podobnie jak schronisko dla zwierząt „Cztery Łapy”. Panie Agnieszka Ziętek (rodzic) i Izabela Kałuża (biblioteka) w dwóch turach przeczytały uczniom klas 1a, 1b, 1c, 1e, 2a, 2b, 2c, 2e, 3a, 3b piękną, wzruszającą opowieść o psiej wierności „Dżok”. Obu Paniom ogromnie dziękujemy. Pamiętajmy o naszych małych, czworonożnych przyjacielach również w inne dni. Koniecznie przemyślcie czy nie warto zajrzeć do schroniska przed zakupem pupila.
K. Karpina, M. Bas, S. Czerwonka, M. Karpina

Ps. Ciekawostka - 25 października obchodzimy też Dzień Makaronu, z tej okazji Panie w kuchni przygotowały dla nas danie z makaronem:) Dziękujemy!

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com