22 maja na stadionie LA przy ulicy Litewskiej odbyła się II runda Ligi Biegowej. Dziewczęta startowały indywidualnie na dystansach: (100m,300m,600m)z podziałem na klasy VII i VIII ,chłopcy na (100m,300m i 1000m) również w kategoriach klasy VII i VIII.
W klasach VII wywalczyliśmy:
- Ignacy Iwicki 7a: I miejsce i złoty medal na dystansie 100m,
- Adam Klimczak 7e : II miejsce i srebrny medal na dystansie 1000m,
- Hanna Lewkowicz 7c: III miejsce i brązowy medal na dystansie 600m.
W klasach VIII:
- Tomasz Popowicz 8d: III miejsce i brązowy medal na dystansie 100m.

Poza medalistami naszą szkołę reprezentowali jeszcze : Laura Kuśmierek 7a ,Alicja Dunajewska 7a ,Julia Mądrzak, Jakub Pozorski 7e, Agata Saługa 8a, Maja Mej 8b, Sandra Luch 8d,Wojciech Michniewski 8a,Jakub Drewniak 8a, Krzysztof Giwer 8a,Maciej Żurek 8c, Maciej Kulik 8c, Tomasz Malitowski 8d, Marcel Ańcuta 8e.

W klasyfikacji końcowej podsumowującej zmagania lekkoatletyczne kilkunastu szczecińskich szkół podstawowych klas VII i VIII w obecnym roku szkolnym  w kategorii chłopców zajęliśmy II miejsce w Szczecinie , w kategorii dziewcząt miejsce VI. Wielkie podziękowania i gratulacje dla naszych uczniów.

 

Nauczyciele w-f
Ewa Lewczuk, Joanna Dominiak i Waldemar Szczukiewicz.

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com