4 listopada odbyła się 1055 Leśna Sobota po Puszczy Bukowej. Na zbiórkę powędrowaliśmy na Pętlę autobusową na Bukowym. Idąc przez Park Zdroje już wiedzieliśmy, że czeka nas chyba ostatni spacer wśród pięknych kolorów Złotej Jesieni. Pogoda dopisała i całą wycieczkę było ciepło i słonecznie. Tym razem szlaki prowadziły nas często pod górkę i wszyscy dzielnie sobie radziliśmy. Niestety ciężki sprzęt do wycinki w lesie spowodował, że droga była błotnista i trudna do pokonania. Na szczęście nikogo z obecnych to nie zraziło to do dalszej wędrówki. W dobrych humorach i posileni słodką niespodzianką od wędrującej z nami mamy dotarliśmy do mety rajdu przy Głazie Grońskiego. Ponieważ trzy dni wcześniej obchodziliśmy Dzień Wszystkich Świętych Pani Ela na symbolicznym nagrobku zapaliła znicz. Po krótkiej przerwie zaczęliśmy się rozchodzić. Odrobinę zmęczeni zakończyliśmy rajd na Osiedlu Słonecznym.
Opracowała: Ewa Gąsiorowicz

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com