Uczniowie z fotobudką marynistyczną
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie „Fotobudka marynistyczna”.
Podziękowania kierujemy również w stronę nauczycieli i opiekunów, którzy wsparli podopiecznych w działaniach.
 
Z wielką radością przyjmowaliśmy dostarczone do szkoły prace – każda z nich była wyjątkowa, dopracowana i pełna morskiego klimatu.

Jury stanęło przed bardzo trudnym wyborem, ponieważ wszystkie fotobudki zachwycały pomysłowością, kreatywnością i starannością wykonania. Po długich naradach doszliśmy do wniosku, że nie sposób wyłonić jednej zwycięskiej pracy.
 

Dlatego wszyscy uczestnicy zajęli I miejsce i otrzymali nagrody rzeczowe!

Gratulujemy serdecznie i dziękujemy za zaangażowanie oraz wspólną zabawę w marynistycznej atmosferze.
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Szkolne Koło Edukacji Morskiej.

Organizatorzy:
Szkolne Koło Edukacji Morskiej SP 37 w Szczecinie
J. Żłobicka, M. Hałasa, E. Kalityńska-Rutkowska