Jury stanęło przed bardzo trudnym wyborem, ponieważ wszystkie fotobudki zachwycały pomysłowością, kreatywnością i starannością wykonania. Po długich naradach doszliśmy do wniosku, że nie sposób wyłonić jednej zwycięskiej pracy.
Dlatego wszyscy uczestnicy zajęli I miejsce i otrzymali nagrody rzeczowe!
Gratulujemy serdecznie i dziękujemy za zaangażowanie oraz wspólną zabawę w marynistycznej atmosferze.
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Szkolne Koło Edukacji Morskiej.
Organizatorzy:
Szkolne Koło Edukacji Morskiej SP 37 w Szczecinie
J. Żłobicka, M. Hałasa, E. Kalityńska-Rutkowska








