27.04.2023r w Liceum Ogólnokształcącym Nr XVI odbył się Turniej Tańca Nowoczesnego objęty honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 7c: Gabriela Krzyżak oraz Julia Stryjewska, które wystąpiły w duecie (kategoria- klasy 7,8 oraz szkoły ponadpodstawowe).Kolejna reprezentantka to Klaudia Zielińska z klasy 8b, która w kategorii soliści (klasy 7,8 oraz szkoły ponadgimnazjalne) za swój występ otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy naszym koleżankom i życzymy dalszych sukcesów.
                                                                                                                                                                                                  Ewa Lewczuk