Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Szachowym pt. KONIK SZACHOWY. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-6 i jego celem jest podniesienie kompetencji gry w szachy, a tym samym podniesienie kompetencji matematycznych i umiejętności z przedmiotów ścisłych. Wydarzenie to odbędzie się 27 marca 2025r. o godzinie 9.00 w sali 17 i będzie polegało na jednoczesnym rozwiązywaniu zadań szachowych przez uczniów w całej Polsce. Zapisy trwają do 7 marca u pani Sylwii Czerwonki w sali 17. Koszt udziału wynosi 18 zł (również do 7 marca).
Więcej informacji w linku poniżej:
https://konikszachowy.pl/#mapa
Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie!
Trwają zapisy na Ogólnopolski Konkurs Szachowy dla klas 4-6
- Szczegóły
- Autor: Monika Rudzka-Łata
- Odsłon: 349








