Dnia 13 czerwca 2023r w Szkole Podstawowej nr 37 przy ul. Nałkowskiej odbył się Turniej Międzyklasowy Dziewcząt kl. 7/8 w Piłce Siatkowej. Do zawodów tych zgłosiło się 6 zespołów, które rozpoczęły zmagania w dwóch grupach, w systemie “każdy z każdym”. Zwyciężczynie poszczególnych grup spotkały się w finale, w meczu o 1 miejsce, zespoły z drugich miejsc- o 3 pozycję, a zespoły, które uplasowały się na 3 miejscu- walczyły o 5 lokatę.

Po zaciętych i stojących na bardzo dobrym poziomie meczach, turniej wygrała drużyna reprezentująca kl. 8A, drugie miejsce zajęła kl. 8B, trzecie miejsce- zespół kl. 8ACF, 4 miejsce- ekipa kl. 8IDP, 5 miejsce- kl.8E I 6 miejsce- kl. 7C. Zawodniczki trzech najlepszych zespołów otrzymały pamiątkowe medale oraz zwycięski zespół- puchar. Nagrody ufundowała Rada Rodziców przy SP37.