9 kwietnia świętowaliśmy Dzień Kapelusza. Klasa 2c rozpoczęła ten dzień - Tańcem z kapeluszem. W tym dniu uczniowie nosili swoje kapelusze, które mogliśmy podziwiać podczas przerw. W modzie były własnoręcznie wykonane, fantazyjne i oryginalne nakrycie głowy. Do zabawy dołączyły też niektóre panie. Najodważniejsi mogli zaprezentować swoje nakrycie głowy na czerwonym dywanie. Piękne kapelusze możemy podziwiać w holu głównym.

Za twórczą pracę i ogromne zaangażowanie serdecznie dziękuję!

Sylwia Brzezińska-de Ruiter

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com