Śpiewanie pieśni sławiących cud narodzin Jezusa to jedna z najważniejszych tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Niektóre z kolęd liczą sobie nawet kilkaset lat. Śpiewamy kolędy w gronie najbliższych po uroczystej wigilijnej kolacji i w Kościele.
Dziś, 19.11.2025 roku w naszej szkole zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Uczniowie klas I-III przygotowali wyjątkowo piękny koncert świąteczny, a szkolne mury wypełniły się radością, muzyką i magią nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Klasy zaprezentowały zarówno najpopularniejsze polskie kolędy, ale również te mniej znane. Wspólne śpiewanie wprowadziło wszystkich w podniosły i pełen magii nastrój. Dzięki takim działaniom wzmacniamy więź międzypokoleniową, kultywujemy tradycje naszych przodków, silnie odczuwamy swoją tożsamość narodową. Było naprawdę pięknie!
Wesołych Świąt!
Organizator : Nicola Kaczemba
Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com








