16 stycznia dzieci wraz z opiekunami Szkolnego Koła Edukacji Morskiej uczestniczyły w spotkaniu przygotowanym przez Pracownię Edukacji Morskiej Pałacu Młodzieży. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę w XIII Międzyszkolnym Turnieju Marynistycznym "Każdy może kochać morze" zostali zaproszeni w nagrodę na uroczystość.
 
W spotkaniu przygotowanym przez Pracownię Edukacji Morskiej Pałacu Młodzieży uczestniczyła młodzież wraz z opiekunami SKEM ale także zaproszeni goście, a wśród nich przedstawiciele Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Szczecin.
 
Jest to cykliczne spotkanie podsumowujące rejsy jachtami CŻ z udziałem uczniów ze szczecińskich szkół. Podczas uroczystości miało miejsce również wręczenie nagród za różnego rodzaju konkursy zorganizowane przez P.M. Ten przyjemny czas umilił słodki poczęstunek, a dodatkową atrakcją dla wszystkich była przygotowana niespodzianka, w postaci toreb z okazji 30 lat Szczecińskiego Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej, które własnoręcznie można było zaprojektować.
 
Opiekunowie SKEM:
Justyna Żłobicka
Magdalena Hałasa
Ewa Kalityńska- Rutkowska

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com