W drugim semestrze roku szkolnego 2023/24 uczniowie klas piątych i szóstych naszej szkoły sprawdzali swoje umiejętności w rozgrywkach piłki ręcznej.
W klasach piątych w kategorii dziewcząt niepokonaną  okazała się drużyna klasy 5e, drugie miejsce zajęła klasa 5a, na trzecim miejscu uplasowała się  klasa 5d. Kolejne lokaty przypadły klasie 5b i 5c.
W kategorii chłopców pierwsze miejsce wywalczył zespól klasy 5c, drugie miejsce-  zespół klasy 5b, trzecie miejsce- klasy 5d. Czwarte miejsce zajęła drużyna klasy 5e, piąte miejsce- klasy 5a.
W klasach szóstych w kategorii dziewcząt zwyciężyła reprezentacja  klasy 6d, drugie miejsce zajęła klasa 6c, zaś trzecie miejsce wywalczyła klasa 6a.  Czwarte i piąte miejsce zajęły kolejno reprezentacje klas:  6e i 6b.
W kategorii chłopców zwyciężyli przedstawiciele klasy 6e, tuż za nimi uplasowała się  drużyna klasy 6a, na trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy klasy 6b. Czwarte miejsce przypadło klasie 6c, a piąte- klasie 6d.

Gratulujemy !