Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękuję za udział i ogromne zaangażowanie w ogólnopolską akcję dedykowaną polskim szkołom „Szkoły pełne talentów”, zorganizowaną przez Lidl. Istotą akcji było łączenie wspólnych sił w celu wspierania wybranej szkoły. Jestem niezmiernie wdzięczna, że to właśnie naszą szkołę Państwo wybrali. W zbiórkę Talenciaków były zaangażowane całe rodziny. Dzięki Państwa wsparciu na koncie naszej szkoły widnieje 12399 talenciaków. Za zebrane kupony dokonaliśmy zakupu gier i zabawek, z których będą korzystały dzieci.

Zakupiliśmy:
Dla przedszkola: Zestaw 36 kompletów piankowych kuleczek.

Dla świetlicy: 20 okrągłych poduszek, Zestaw 6 gier integracyjnych

Dla klas 1-3: Duży zestaw piankowy na Tornado, Zestaw piłek do skakania, mata tarcza z punktacją.

Dla klas 4-6: Giga bierki, 3x zestaw 5 klasycznych gier

Dla klas 7-8: zestaw 5 klasycznych gier oraz pakiet 6 gier integracyjnych

Dodatkowo: 10 piłek do piłki nożnej.

Szczególne podziękowania dla p. Agnieszki Pieprzyk, p. Pauliny Marszałek i p. Małgorzaty Maksymczak-Żyły za pomoc w dodawaniu kuponów.

Aktualizacja: 21.11.2023r. dotarła pierwsza paczka z grami.

Koordynator: Agnieszka Bobkowicz