Uczniowie naszej szkoły odkrywają piękno Szwajcarii Saksońskiej!

W minionym tygodniu grupa uczniów naszej szkoły miała okazję odwiedzić malownicze krajobrazy Szwajcarii Saksońskiej, jednego z najbardziej fascynujących regionów Niemiec. W ramach wycieczki zwiedziliśmy zjawiskowe Ogrody Pilnitz, słynne skały Bastei oraz imponującą Twierdzę Königstein.

Podczas naszej przygody uczniowie mieli okazję podziwiać nie tylko naturalne piękno regionu, ale również zgłębić jego bogatą historię i kulturę. Ogrody Pilnitz, z ich barwną roślinnością i architektonicznymi perłami, zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Skały Bastei, oferujące spektakularne widoki na dolinę Łaby oraz twierdza Königstein, z jej majestatycznymi murami i fascynującą historią, zakończyła nasz dzień pełen przygód.

Wycieczka dostarczyła uczniom niezapomnianych wrażeń i nowych doświadczeń.

Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć