Dnia 24 kwietnia w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w którym wzięło udział 7szkół Sp23, Sp37, Sp74, Sp20, Sp41, Sp10, Sp14.Grupy miały do napisania test z kodeksu Ruchu Drogowego, przejechać rowerem miastwczko, tor przeszkód oraz zadania z udzieleniem pierwszej pomocy.
I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 20 w kategorii I i II.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział.
Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com








