Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs plastyczny  pt. „MOJE WSPOMNIENIA Z WAKACJI” został  rozstrzygnięty. Wykonane prace były bardzo ciekawe. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością, stosując różne techniki.  
Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujących uczestników konkursu:
I miejsce - Emilia B.-  klasa 3C
I miejsce - Karolina S.-  klasa 3B
II miejsce - Aniela P.-  klasa 3E
II miejsce - Lena K.- klasa 3 C
III miejsce - Wiktoria M. - klasa 1 C
III miejsce -  Maja Z.-  klasa 1E
Wyróżnienia: 
Hubert P.- klasa 3 C
Alicja G.- klasa 2E
Antoni N.- klasa 1 E
Wiktor W.-  klasa 3 D
Leon K. - klasa 2 E 
Mikołaj N. - klasa 1 B
Pola Z. - klasa 3 A
 
Gratulujemy!
Nicola Kaczemba