6 grudnia, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 37 przeżyli niezapomniane chwile, biorąc udział w tradycyjnym XIII Biegu Mikołajkowym, zorganizowanym przez p. Katarzynę Karpinę. Atmosfera była pełna radości i świątecznego nastroju, zwłaszcza że uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z trasą w wyjątkowych czapkach Mikołaja. Dla najmłodszych, czyli klas 1-3, start zaplanowano o godzinie 9:30, podczas gdy uczniowie klas 4-6 ruszyli do biegu o 13:15. Szkolne boisko do piłki ręcznej stało się areną sportowych zmagań, gdzie wszyscy uczestnicy mieli okazję okrążać je w swoim tempie, tworząc kolorowy i radosny korowód mikołajkowych postaci. Rozgrzewkę przed biegiem klas młodszych prowadziła p. Wioleta Bergiel, Mistrzyni Polski w piłce ręcznej, a dla klas starszych p.Marek Karpina, zapalony biegacz, maratończyk. Uczniowie wystartowali na sygnał Pana Dyrektora. Po przebiegnięciu trasy na mecie czekała słodka niespodzianka, co dodatkowo umilało triumfalne momenty związane z ukończeniem biegu. Bieg Mikołajkowy nie tylko promuje zdrowy styl życia, ale także integruje społeczność szkolną, sprawiając, że uczniowie razem przeżywają wyjątkowe chwile.

Zatem, do zobaczenia za rok na starcie w mikołajkowym nastroju! Niech tradycja Biegu Mikołajkowego w SP 37 trwa, przynosząc radość i wspólną zabawę każdego roku.