OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

Federacja Polskich Banków Żywności zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 14 lat do udziału w konkursie plastycznym pt. „Nie marnuje żywności”. Do wygrania są bony podarunkowe o wartości od 250 do 500 zł! Partnerem konkursu jest sieć sklepów LIDL Polska.

 

TEMATEM KONKURSU JEST PLAKAT Z HASŁEM PROMUJĄCYM NIEMARNOWANIE ŻYWNOŚCI W SZKOLE.

Na zgłoszenia czekamy do 19.05.2025 r. w świetlicy 202.

 

Główne zasady:

  1. Praca plastyczna powinna być przygotowana przez pojedynczą autorkę / autora.

  2. Praca plastyczna może być przygotowana w dowolnej płaskiej technice plastycznej (brak jakichkolwiek odstających elementów) na arkuszu w formacie A3.

  3. Każda praca musi zawierać przyklejoną na odwrocie na stałe (klejem lub taśmą – nie spinaczem), czytelnie wypełnioną metryczkę z danymi autorki/autora pracy oraz oświadczenie (załącznik nr 1 i nr 2 z regulaminu).

Regulamin konkursu

koordynatorzy konkursu: Agnieszka Bobkowicz, Agnieszka Pieprzyk