W dniu 21 maja 2026r. na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Szczecinie odbyła się II runda Ligi Biegowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach tych wzięli też udział reprezentanci naszej szkoły, uzyskując bardzo dobre wyniki.
-
Natan Kwiatkowski kl.5c - 1 miejsce w biegu na 1000 m, w kategorii chłopców klas piątych,
-
Wiktor Krzyżaniak kl.6c- 2 miejsce w biegu na 1000 m, w kategorii chłopców klas szóstych,
-
Adam Grynfelder kl.6a - 3 miejsce w biegu na 300 m , w kategorii chłopców klas szóstych,
-
Maksym Koźluk kl.5d- 3 miejsce w biegu na 100 m, w kategorii chłopców klas piątych,
-
Zofia Joniak kl.6e- 3 miejsce w biegu na 100 m, w kategorii dziewcząt klas szóstych,
-
Alicja Hamot kl.6e- 4 miejsce w biegu na 600 m, w kategorii dziewcząt klas szóstych,
-
Wiktoria Zdunek kl.6a- 6 miejsce w biegu na 300 m, w kategorii dziewcząt klas szóstych,
-
Mieszko Runke kl.5f- 6 miejsce w biegu na 300 m klas piątych,
-
Ksawery Stenzel kl.6e- 7 miejsce w biegu na 100 m, w kategorii chłopców klas szóstych.
Uczniowie, którzy stanęli na 3 stopniach podium, otrzymali pamiątkowe medale.
W klasyfikacji ogólnej, podsumowując punkty zdobyte w I i II rundzie Ligi Biegowej, reprezentacja szkoły w kategorii chłopców wywalczyła II miejsce, reprezentacja dziewcząt- VI miejsce ( na 15 startujących). Opiekunami zespołów byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Wioleta Bergiel , p. Jadwiga Jasnowska, p. Robert Wojtkowski i p. Grzegorz Zagórski.
Gratulujemy !
Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com








