W dniu 29.04.2024r na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Litewskiej w Szczecinie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w LA rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W różnych konkurencjach naszą szkołę reprezentowało 7 dziewcząt i 12 chłopców.
Dziewczęta:
-w biegu na 1000m I miejsce a tym samym złoty medal i tytuł Mistrzyni Szczecina zdobyła Anzhelina Nazarenko z klasy 8a. III miejsce i brązowy medal w tym biegu zdobyła Nikola Salamon z klasy 8b,
- w biegu na 80m przez płotki II miejsce i srebrny medal zdobyła Karyna Sorokova z klasy 8a. III miejsce i brązowy medal w tym biegu zdobyła Maja Pawlak z klasy 7e,
- w konkurencji pchnięcie kulą II miejsce i srebrny medal zdobyła Julia Warnawska z klasy 8b.
- w pchnięciu kulą III miejsce i brązowy medal zdobył Mateusz Penconek z klasy 8c,
- w skoku wzwyż III miejsce  i brązowy medal zdobył Jakub Karczewski z klasy 8b.
Poza medalistami naszą szkołę reprezentowali jeszcze Anna Shapovalova 7d, Milena Tryba 7e, Wojciech Michniewski 7a,Jakub Drewniak 7a, Maciej Kulik 7c, Nazar Luzhynski 8a,Rustam Tsaturian 8a,Stanisław Skobiej 8c.
Nasza szkoła zdobyła 12 medali!!!Wszystkim reprezentantom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za złotych medalistów, którzy zdobywając tytuł Mistrzów Szczecina  zapewnili sobie awans do finału wojewódzkiego i jeszcze w tym roku szkolnym w nim wystartują.

Opiekunowie :Ewa Lewczuk i Waldemar Szczukiewicz.