Wykonaj kartkę wielkanocną z życzeniami w języku angielskim lub hiszpańskim i weź udział w szkolnym konkursie!

Wymagania:
- format A4 złożony na pół,
- praca plastyczna techniką dowolną na stronie tytułowej,
- w środku życzenia w języku angielskim lub hiszpańskim (można użyć gotowych życzeń z Internetu lub napisać własne - oceniana jest poprawność i estetyka wykonania).

Termin oddania prac został wydłużony do 9 kwietnia.

Gotową pracę podpisz na odwrocie i przekaż swojemu nauczycielowi języka obcego lub zanieś do sali nr 19.

Każdy uczestnik otrzyma ocenę z języka obcego za udział w konkursie. Można oddać dwie kartki - w dwóch językach (1x w j. ang. i 1x w j, hiszp.).

Paula Szuszkiewicz