nauczycielki

Dzień kobiet, dzień kobiet! Niech każdy się dowie, że dziś dzień dziewczynek jest! Nasi wspaniali chłopcy oraz mężczyźni nie zapomnieli i już od rana w szkole składali życzenia, wręczali kwiaty, śpiewali sto lat oraz częstowali słodkimi rarytasami. Ponadto w holu głównym naszej szkoły odbył się kiermasz babeczek oraz innych słodkości zorganizowany przez Samorząd Uczniowski oraz rodziców uczniów klas 8.  Zyski z kiermaszu trafią na oddział Onkologii Dziecięcej w Szczecinie oraz na wsparcie  dofinansowania balu po klasie ósmej naszych kolegów. Można było również wziąć udział we wspaniałych warsztatach zdobienia babeczek w których uczniowie chętnie brali udział.  W dodatku, w tym wyjątkowym dniu dziewczynki nie były odpytywane na zajęciach dydaktycznych. Wszystkiego najlepszego jeszcze raz.