Świetlica zaprasza wszystkie dzieci z klas 1-3 na godzinny seans filmowy – bajanie na ścianie.
W spotkaniu pełnym bajkowych opowieści i magicznej atmosfery będzie można oderwać się od rzeczywistości i zatopić w świecie baśni.
Zapraszamy 27 stycznia (poniedziałek), godz. 17:00, sala 102 na wieczorynkę z bajkami z diaskopu.

Joanna Zagórska
Ewa Kalityńska - Rutkowska