Bajanie na ścianie - to właśnie to, czego potrzebowały nasze znużone umysły po całym dniu nauki, zorganizowane przez opiekunów SU i p. Ewę Kalityńską - Rutkowską. Świetlica 102 gościła nas w środowy wieczór, 8 lutego, na spotkaniu pełnym bajkowych opowieści i magicznej atmosfery. To był czas, w którym każdy mógł oderwać się od rzeczywistości i zatopić się w świecie baśni.
Impreza rozpoczęła się punktualnie o 17:00, a bilety wstępu były darmowe dla wszystkich uczniów szkoły. Dostępne było również popcorn, który mógł być spożywany podczas słuchania. Na ekranie, czyli raczej na ścianie, pojawiły się najpiękniejsze baśnie i bajki z całego świata, projektowane z użyciem starych klisz filmowych. Bajki wprowadziły nas w świat magii i fantazji, a przepiękne ilustracje na ścianie przywoływały obrazy niesamowitych postaci i miejsc. Bajki te zaspokajały naszą wyobraźnię i pobudzały nasze emocje, a czas upływał nam niezwykle przyjemnie. To było wspaniałe wydarzenie, które pokazało, jak bardzo mądra i inspirująca potrafi być literatura dziecięca. Dziękujemy p. Ewie Kalityńskiej- Rutkowskiej, p.Katarzynie Karpinie, p. Marcie Bas oraz p. Urszuli Dąbrowskiej za organizację wydarzenia. W marcu widzimy się na kolejnym bajaniu:)