Uczniowie na lodowisku - zdjęcie

Na lekcji wychowania fizycznego uczniowie klas 8 uczestniczyli w zajęciach sportowych na lodowisku prowadzonych przez wykwalifikowanego trenera. Zajęcia miały na celu doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach, poprawę koordynacji ruchowej oraz rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej. Podczas zajęć uczniowie mieli okazję nauczyć się podstawowych technik jazdy, hamowania oraz utrzymywania równowagi na lodzie. Bardziej zaawansowani uczestnicy doskonalili swoje umiejętności poprzez wykonywanie zwrotów i prostych elementów jazdy figurowej.

Zapraszamy na pokazy Mistrzów z Kadry Polski w jeździe figurowej, które odbędą się w niedzielę 09.03.2025r. o godz. 15:20 na ul. Botanicznej.