W dniu 21 listopada uczniowie naszej szkoły świętowali Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To dzień, który zachęca do okazywania życzliwości i dzielenia się pozytywnymi emocjami.

Uczniowie, pod kierunkiem Samorządu Szkolnego, podjęli się zadania pisania kartek z życzeniami i miłymi słowami. Wiadomości pełne pozytywnych myśli, były adresowane zarówno do kolegów, jak i nauczycieli, tworząc atmosferę wzajemnego szacunku i zrozumienia.

Dodatkowo, samorząd szkolny przygotował kolorowe, ozdobne ramy, które stały się tłem do wspólnych zdjęć.

Wydarzenie to przypomniało o znaczeniu życzliwości w codziennym życiu i budowaniu pozytywnych relacji, które są fundamentem każdej zdrowej społeczności edukacyjnej.