8 maja 2023r na stadionie przy ul. Litewskiej odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w LA rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wzięli w nich udział uczniowie szczecińskich szkół podstawowych rocznik 2008/2009.Naszą szkołę z sukcesem reprezentowali następujący uczniowie:
1)w kategorii dziewcząt:
-bieg na 80m przez płotki- Oliwia Kozieł 8e (I miejsce),Karyna Sorokowa 7a (II miejsce),Vanessa Krajewska 8e (III miejsce).W biegu tym wzięły udział również Maria Misiuna 8a oraz Zofia Sztukiewicz 8d;
- bieg na 300m - Joanna Kapela 7a;
- bieg na 600 m - Monika Wieczorek 8e (III miejsce);
- bieg na 1000m - Anżhelina Nazarenko 7a(I miejsce),Viktoriia Miroshnychenko 7p (II miejsce), Vanessa Krajewska 8e (III miejsce)
- skok w dal - Oliwia Kozieł 8e (I miejsce),Vanessa Krajewska 8e (III miejsce);
- pchnięcie kulą- Amelia Riedel 8e (III miejsce);
- rzut oszczepem - Amelia Riedel 8e (I miejsce).

2) w kategorii chłopców:
- bieg na 110m przez płotki - Kacper Zieliński 8b (I miejsce);
- bieg na 100m - Maciej Sierociński 8b (III miejsce);
- sztafeta 4x100m - Kacper Zieliński 8b,Maciej Sierociński 8b, Mykyta Matrochin 8f, Oskar Jabłoński 8d (III miejsce);
- skok wzwyż - Mykyta Matrochin 8f, Maciej Witczak 8f;
- pchnięcie kulą- Cyprian Wilczek 8f (IV miejsce);
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy sukcesów.
Opiekunowie: Ewa Lewczuk i Waldemar Szczukiewicz