Plakat - robimy koktajle owocowe

9 czerwca uczniowie klasy 4 d przystąpili do tworzenia przepisów na owocowe koktajle. Miało być zdrowo, pysznie i kolorowo. Czwartoklasiści przynieśli świeże truskawki, banany, maliny, zadbali o właściwe proporcje i w grupach stworzyli cztery owocowe koktajle, wykorzystując szkolne Thermomiksy zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Każdy napój miał wyjątkową nazwę, przepisy zachwycały pomysłowością i pięknymi ilustracjami. Po uprzątnięciu stanowisk uczniowie 4 d rozkoszowali się smakiem samodzielnie przyrządzonych bomb owocowych.

I ja tam byłam, i koktajle piłam. Zaręczam, że były przepyszne!

Dziękuję za pomoc i współpracę pani Justynie Żłobickiej i panu Markowi Karpinie.

Joanna Piskorowska

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com